ЗАМІНА Заміна лічильників холодного та гарячого водопостачання

Заміна лічильників холодного та гарячого водопостачання

# Назва Ціна Замовити
1
Лічильник води вітчизняного виробника
1000 грн.
2
Лічильник води іноземного виробника
1200 грн
3
Реєстрація у постачальника послуг
Уточнити

Заміна та встановлення приладів обліку гарячої та холодної води в Броварах та Києві без турбот!

Така необхідність виникає при пошкодженні існуючого лічильника в ході ремонту, монтажних робіт, по необережності та інше. Також новий пристрій потрібно встановити після отримання негативного висновку на повірку. Повірку старий лічильник може не пройти з різних причин – пошкоджений механізм, протермінований строк експлуатації, неправильна експлуатація та інше.
В будь-якому випадку перед власником житла постає нагальне питання встановлення нового приладу та реєстрація його в компанії, яка надає послуги з водопостачання в Києві та по Броварах. Справа не з легких, якщо не скористатись послугами професіоналів.
В асортименті ТеплоВодоКонтинет є лічильники обліку гарячої та холодної води. Всі прилади відповідають встановленим стандартам та зареєстровані в Державному реєстрі засобів вимірювальної техніки. Ми пропонуємо для встановлення в Броварах та Києві лічильники, які дозволено використовувати в багатоквартирних будинках. Наші фахівці завжди раді допомогти обрати лічильник у відповідності до Ваших вимог.
Не тільки реалізовуємо прилади!
Компанія ТеплоВодоКонтинент пропонує послуги зі встановлення лічильників гарячої та холодної води. Компетентні співробітники в максимально короткі терміни замінять старий прилад та встановлять новий. Також за домовленістю зареєструємо новий прилад обліку в компанії постачальнику послуг.

Не втрачайте час – звертайтесь до професіоналів вже зараз!