ПОВІРКА


Згідно з Законом України " Про метрологію та метрологічну діяльність" всі засоби вимірювальної техніки повинні проходити спеціальну перевірку на працездатність через міжповірочний період. Для лічильників тепла та води він складає 4 роки. Під час повірки приладу в лабораторних умовах проводиться ряд заходів для підтвердження або спростування факту порушення метрологічних умов для експлуатації приладу наступні 4 роки. Після  перевірки приладу метрологічна лабораторія видає "Свідоцтво про повірку" у разі його придатності. Якщо ж лічильник не підлягає подальшій експлуатації, то власник отримує " Довідку про непридатність".                             

Як правило, повірка лічильників води здійснюється без демонтажу приладу.  Займає небагато часу. "Свідоцтво про повірку" видається протягом кількох днів. Але якщо немає доступу до приладу, його можна демонтувати та повірити в лабораторії.                                    Лічильники ж тепла повіряються виключно з демонтажем.   Якщо прилади не проходять вчасно повірку, то їх знімають з комерційного обліку.
Власники вимушені сплачувати за загальним тарифом!    Ми пропонуємо не зволікати і звертатись до нашої компанії, щоб  швидко, якісно і за помірними цінами отримати цю послугу! 

Звертаємо Вашу увагу, що ми проводимо повірку загальнобудинкових лічильників тепла  та води. За потреби проводимо чищення витратомірів, які нерідко забруднюються через неякісний теплоносій.